Výtvarný tábor pro předškolní děti - Záchrana Kukyho

Výtvarný tábor pro předškolní děti - Záchrana Kukyho

Page Title

Záchrana Kukyho!
Pojďte s námi zachránit Kukyho a vypravit se  na cestu plnou záhad a dobrodružství, při které budeme  na  začátku vyrábět svého Kukyho, s kterým každý den poznáme prostředí od skládky až přes les díky jeho příběhu, o kterém si s dětmi budeme povídat. Vyrobíme si auto pro Hergota, pomůžeme lesním bohům postavit domečky v lese. Připravíme společné závěrečné divadlo s vyrobenými loutkami a kulisami, kde vyobrazíme každý den našeho Kukyho na táboře.  A to není všechno co spolu zažijeme!
 

Celým týdenním programem budou Vaše děti provázet Marie Semerádová a Tereza Vaněčková. Některé z dětí mohou znát Marii z víkendových dílen Aeru a Bio Oku . Obě slečny studují předškolní a mimoškolní pedagogiku, a zároveň se ve svém volnem čase věnují práci s dětmi a přípravě kreativního programu, s kterým mají bohaté zkušenosti.

V ceně tábora je strava (2 svačiny, oběd, ovoce, pečivo a nápoje permanentně k dispozici) veškeré vybavení, materiál a program, a dále vstupy na odpolední filmové projekce pro děti v kině Aero